100 kilometrů bez kabelu

kabel UPS

Občas se poštěstí, že člověk, ačkoli nic nezanedbá a řádně se připraví na pracovní cestu, přesto za úřaduje zákeřný šotek a něco se přece jen pokazí.

Něco takového se stalo i jednomu mému klientovi. Vezl ze sídla své firmy do jejich pobočky u nás na Moravě plně nakonfigurovaný server včetně záložních zdrojů UPS. Po cca 100 km cesty začal hlodat červíček pochybností, jestli je v autě opravdu všechno a jestli na nic se nezapomněl.

Zastavil, prověřil a zjistil, že všechno důležité v autě je přítomno (server ano, UPS ano,..), ale podle všeho nechal na firmě propojovací kabely pro připojení baterií do UPS. Není to přímo katastrofa, ale nechat běžet server bez funkční UPS opravdu není vhodné.

Zákazník měl za pár hodin projíždět kolem PREMA, tak zavolal, jestli by se u nás nějaké kablíky k připojení baterek do UPS nenašly. Toto není běžný skladový sortiment, kabely jsou dodávány přímo k UPS a samostatně se nevedou, ale co už, problémy jsou přece od toho, aby se řešili.

Obvolal jsem několik našich blízkých zákazníků, kteří často UPS brávají a podařilo se kablíky sehnat, stačilo sednout do auta a potřebné kabely byly do hodiny u nás.

Takže až klient dorazil k nám do PREMA, dali jsme si kafíčko, vyzvedl si co potřeboval a vše dobře dopadlo.

Autor: Jiří Adamčík, 777 595 463, adamcik@premocz.euhttp://premoblog.eu/jirka-adamcik/

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *