Adam drtí konkurenci

Adam drtí konkurenci

Většina zákazníků vnímá společnost PREMO s.r.o. převážně jako spolehlivého dodavatele spotřebního materiálu – tonerové náplně, inkoustové náplně, tiskové média, samolepící etikety, termotransférové pásky aj. Téměř při každé návštěvě u svých stálých a nových potencionálních zákazníků zdůrazňuji, že nabízíme celý sortiment v oblasti IT, ale bohužel se běžně stává, že jsou zákazníci překvapeni, když jim nabídnu monitor či optický kabel.

A podobná situace nastala také před časem u zákazníka, který se zabývá vstřikováním plastů, a u nás nakupuje jen tonery. Své IT potřeby řeší u několika dodavatelů a nikdy je nenapadlo, že by udělali poptávku u naší společnosti. Obrat nastal letos v lednu. Na mou otázku, „Chlapi, co musím udělat, aby Vaše poptávky a potažmo nákupy směřovaly na naši společnost?“. Po krátkém zamyšlení jednoho IT managera, jsem dostal jasnou odpověď. „Adame, vidíš naši nástěnku cti? Až tam bude viset tvůj plakát, jak drtíš konkurenci, tak tě začneme poptávat!“

Než jsem sedl do auta, měl jsem představu co a jak. Ihned jsem zavolal na naše marketingové oddělení a požádal kolegyni, aby pro mě vytvořila jednoduchý plakátek, který bude vystihovat podstatu výše zmíněného požadavku. Následující den jsem nastoupil jako fotomodel a kolegyně se dala do práce. Během jednoho dne jsem měl plakát na stole a při další návštěvě u zákazníka jsem byl slavnostně přišpendlen na nástěnku.

A PREMO s.r.o. začalo dodávat, zatím, drobné síťové komponenty a počítačový HW.

Autor: Adam Janík, 777 595 462, janik@premocz.eu

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *