Dodávka HW k elektronické evidenci tržeb

evidencetrzeb

Dlouholetý zákazník z Luhačovic se na nás obrátil s dotazem, zda jsme schopni mu pomoci se zavedením EET, respektive býti mu nápomocni při výběru hardwaru. PREMO je jako vždy připraveno, a když budeme mít co nabídnout tak to i rádi dodáme.

Počátkem září jsem obdržel první nástřel technických parametrů. Jako vhodné řešení se nabízelo zvolit stále oblíbenější počítače ALL IN ONE. Další požadavky byly na WIN PRO, procesor min. Intel I3, displej min 20“ a omezený rozpočet, kdy na jeden kus AIO vycházela cena 15.500,- bez DPH. Na první pohled jsem si odfrkl, to bude v klídku. Ale na klídek to rozhodně nebylo, protože cena za kus při stanovených podmínkách vyřadila téměř všechny produkty od vybraných značek. Po další konzultaci jsme se rozhodli, že zúžíme výběr jen na značku HP nebo LENOVO. Oslovil jsem obě značky s žádostí o podporu. K mému nepřekvapení reagovala pouze značka HP. Začal jsem tedy jednat s naším PBM ve společnosti HP, který nám vždy vyjednal dobrou cenu, která vždy vedla ke zdárnému uzavření obchodu. A tentokrát se HP předvedlo, nejenže nabídlo velmi dobrou cenu, ale navíc přihodilo ještě jako bonus tříletou záruku včetně servisu u zákazníka. No prostě báječné.

Nakonec jsme dodali 11ks těchto zařízení, navíc jsme ještě zákazníkovi prodali speciální tablety a přenosné kapesní Bluetooth termo tiskárny pro číšníky.

Autor: Adam Janík, janik@premocz.eu, 777 595 462

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *