HP má v ruce trumf, představilo nové portfolio zařízení Spectre

HP má v ruce trumf, představilo nové portfolio zařízení Spectre

HP uvádí na trh nejtenčí dotykový laptop na světě a své první konvertibilní zařízení s integrovanou zabezpečenou obrazovkou pro koncové zákazníky

HP Inc. odhalilo novinky ze své prémiové řady pro koncové zákazníky v podobě nové generace laptopů HP Spectre 13 a HP Spectre x360. Tato nová zařízení, která dostala elegantnější hranatější design a samozřejmě také poslední generaci procesorů, delší životnost baterie a vynikající displeje, představují poslední z řady kroků, které vedly k úspěchu HP na trhu s prémiovými PC.

Druhá generace modelu HP Spectre 13 – který je nyní nejtenčím dotykovým laptopem na světě – umožní uživatelům pracovat zcela bez omezení a užít si spoustu zábavy díky FullHD displeji a hlasitějšímu zvuku. Sofistikované zařízení pohání 8. generace čtyřjádrových procesorů Intel® Core™.

Oceňovaný laptop HP Spectre x360 – nyní nabídne nejdelší životnost baterie u čtyřjádrového konvertibilního zařízení na světě, aniž musel slevit na stylu nebo odolnosti. Kromě toho dostal vylepšené zabezpečení v podobě volitelné integrované obrazovky s ochranou soukromí.

Česká pobočka HP bude v lokální kampani i nadále klást důraz na spojení krásy a funkčního designu, které patří mezi hlavní kritéria při vývoji nových počítačů. Svou tvář propůjčuje nové řadě prémiových produktů stejně jako té předchozí Miss World a filantropka Taťána Gregor Brzobohatá.

“HP nyní nabízí nejtenčí dotykové laptopy na světě a zároveň stanovilo nové standardy také v životnosti baterie, zabezpečení a designu,” řekla Anne-Sophie Hadberg, ředitelka consumer personal systems EMEA, HP Inc. “Naše portfolio zařízení HP Spectre promění segment prémiových PC a nabídne zákazníkům jedinečnou uživatelskou zkušenost, která má za cíl podpořit kreativitu a umožnit, aby se výborné nápady mohly stát skutečností.”

“HP se svými působivými prémiovými laptopy neustále překonává má očekávání a nabízí přesně to, co je pro uživatele nejdůležitější – výkon, design a výdrž na baterii,” řekl Patrick Moorhead, prezident a hlavní analytik ze společnosti Moor Insights & Strategy. “Nové laptopy HP Spectre jenom dále ukazují, jak HP hledá nové cesty, aby zůstalo v čele trhu s prémiovými PC.”

 

Úžasně tenký HP Spectre 13 nedělá žádné kompromisy co do prémiové výbavy, samozřejmostí tak jsou – tenký rámeček a vysoký výkon. Detaily tohoto zařízení:

 • Prémiový design: Zařízení je vyrobeno z CNC obráběného hliníku a uhlíkových vláken a nabízí se v keramické bílé barvě se světle zlatými leštěnými prvky nebo v matné tmavé šedostříbrné s měděnými leštěnými prvky. Dále má jen miniaturní rámečky kolem displeje chráněného sklem Corning® Gorilla® Glass NBT.
 • Útok na smysly: Reproduktory jsou umístěny nad podsvícenou plnohodnotnou klávesnicí kompletně vyplňující prostor od jednoho kraje k druhému, díky kterým si uživatel vychutná čistý zvuk a pohodlné psaní.
 • Postaven pro nejvyšší možnou produktivitu: rychlý chod s nejnovější 8. generací procesorů Intel® Core™ i5 a i7, spousta úložného místa s až 1TB PCIe SSD a bleskový multitasking s až 16GB LPDDR3 pamětí.
 • Větší výkon baterie na milimetr: Až 11,5 hodinová výdrž na baterii a nabití z nuly na 50 procent za pouhých 30 minut s technologií HP Fast Charge.

 

Vylepšený HP Spectre x360 stojí opět na pomezí mezi laptopem a tabletem a zároveň nabízí opravdu vysoký výkon díky čtyřjádrovým procesorům, výdrž na baterii až 16,5 hodiny a novou integrovanou obrazovku se zabezpečením soukromí. Detaily tohoto zařízení:

 • Ještě vybroušenější ikonický design: Hliníkové šasi s hranatými liniemi vyráběné na CNC strojích se nabízí v přírodní stříbrné nebo matné tmavé šedostříbrné barvě s měděnými prvky a v nabídce se objeví i limitovaná edice v růžovozlaté barvě.
 • Vynikající displej: Displeje s 13palcovou úhlopříčkou s FullHD rozlišením, minimálními okraji a odolným sklem Corning® Gorilla® Glass NBT přináší výjimečný divácký zážitek.
 • Tenký, ale pořádně nadupaný: Tvůrci a neúnavní pracovníci budou nadšení z optimalizovaného chlazení, výkonu nejnovější generace procesorů Intel® Core™ i5 a i7, až 16GB LPDDR3 paměti a až 1TB PCIe SSD úložišť, na která se pohodlně vejdou jejich umělecká díla, vzácné vzpomínky i nekonečné množství zábavy.
 • Zabezpečení a pohodlí: Mezi bezpečnostními prvky nechybí čtečka otisků prstů umístěná na straně pro co nejsnazší přístup, volitelná integrovaná obrazovka HP Sure View se zabezpečením soukromí u variant s Full HD displejem (pouze ve stříbrné verzi), která rychle zabrání nechtěným pohledům ve čtení informací z obrazovky stisknutím jediného tlačítka, a FHD IR kamera HP Wide Vision, která počítač odemkne i pomocí funkce rozpoznání obličeje.
 • Všestranné umělecké plátno: Pero Windows Ink Certified přináší přirozenější pocit z kreslení a psaní díky simultánnímu použití s dotykovým ovládáním. Při naklonění je pero citlivé na změny tlaku a umožní přesnou práci v jakémkoliv módu. Pod perem je zabudovaná baterie s nabíjením přes USB-C™, která uživateli umožní po 15 vteřinách nabíjení až 198 minut provozu.

 

Cena a dostupnost nových zařízení HP Spectre10

 • HP Spectre 13 Laptop bude v České republice dostupný od listopadu za cenu začínající na 34 990 Kč
 • HP Spectre x360 bude v České republice dostupný od listopadu za cenu začínající na 29 990 Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *