Jak snížit náklady na tisk? Kupte si tiskárnu HP PageWide 477dw!

HP Page Wide 477dw

Při jedné z návštěv mého dlouholetého zákazníka jsme se mimo jiné dostali k věčné otázce a to  náklady na tisk.  Postěžoval si, že jeho cca 5let stará tiskárna je již pomalá a možná má i zbytečně drahý provoz.

Navrhl jsem, že mu spočítám reálné náklady na tisk pomocí tabulky. Po této kalkulaci jsem dospěl k názoru, že opravdu provoz této tiskárny je již nerentabilní a je nejvyšší čas ji nahradit něčím mnohonásobně rychlejším a hlavně ekonomičtějším.

Pro jejich tiskové úlohy se jako jasná volba ukázala nejrychlejší tiskárna na světě a to HP, model PageWide 477dw. Když jsem tabulku rozšířil o reálné ceny za vytištěnou stranu u tohoto modelu, tak jsem byl sám velmi překvapen, protože takovou úsporu jsem nečekal.

Následně jsem tedy zákazníkovi nabídl bezplatnou zápůjčku této tiskárny na vyzkoušení, aby se mohl přesvědčit o její rychlosti, kvalitě tisku a dalších přednostech. Po dohodnutém čase jsem si osobně přijel pro zapůjčenou tiskárnu a čekal jsem jaká bude reakce. Zákazník byl nadšený, protože mimo levný, rychlý a kvalitní tisk získal oproti stávající tiskárně i možnost oboustranného tisku a hlavně možnost skenovat (také oboustranně) mnoho dokumentů najednou.

Jakmile jsem spolu s nabídkou předložil i níže uvedenou tabulku nákladů, následovala reakce v podobě objednávky nového zařízení.

tabulka HP Page Wide

Dáte mi možnost porovnat náklady i vám?

Autor: Roman Ingr, 777 595 467, ingr@premocz.eu

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *