PREMO s.r.o.

KONTAKTY

KOHO POTŘEBUJETE KONTAKTOVAT?

1

Obchodní oddělení

Michaela Dvořáčková

Dvorackova@premocz.eu

572 433 860

2

Fakturace

Radim Vaculík

Vaculik@premocz.eu

572 433 872

3

Sklad nebo reklamace

Jan Jelínek

Jelinek@premocz.eu

572 433 873

POTŘEBUJETE KONTAKT NA OBCHODNÍKA ?

Vyberte na mapě Váš kraj.

V.K.
Vít Slezák

Praha a Středočeský kraj

Slezak@premocz.eu

777 595 466

Více o Víťovi
V.K.
Michal Benc

Plzeňský kraj

Benc@premocz.eu

608 551 814

Více o Michalovi
V.K.
Radek Hajný

Karlovarský, Ústecký a Liberecký kraj

Hajny@premocz.eu

728 299 094

Více o Radkovi
V.K.
Jirka Adamčík

Pardubický a Královehradecký kraj

Adamcik@premocz.eu

777 595 463

Více o Jirkovi
V.K.
Roman Ingr

Vysočina, Jihočeský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj

Ingr@premocz.eu

777 595 467

Více o Romanovi
V.K.
Adam Janík

Zlínský kraj a Jihomoravský kraj

Janik@premocz.eu

777 595 462

Více o Adamovi
V.K.

KDE NÁS NAJDETE

PREMO s.r.o.

    Brněnská 474

    686 03 Staré Město

    IČO 26251531

    DIČ CZ26251531

    Vedená u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 40256

KDY NÁS ZASTIHNETE

  • Pondělí

    8:00 - 11:30 12:00 - 15:00

  • Úterý
    8:00 - 11:30 12:00 - 15:00

  • Středa
    8:00 - 11:30 12:00 - 15:00

  • Čtvrtek
    8:00 - 11:30 12:00 - 15:00

  • Pátek
    8:00 - 11:30 12:00 - 13:00