Multifunkční tiskárny HP DeskJet Ink Advantage

HP uvádí nové multifunkční tiskárny DeskJet Ink Advantage

HP Inc. odhalilo dvě nové domácí inkoustové multifunkční tiskárny: HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075. Tato zařízení ocení především uživatelé, kteří potřebují tisknout velké množství dokumentů a fotografií v různých formátech. V jejich výbavě nechybí žádná z funkcí tisku, kopírování ani skenování, se kterými je jejich použití skutečně jednoduché a praktické.

DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 nahrazují modely 4535 a 4675. Hlavní výhodou nových zařízení je široká škála užitečných funkcí. K ovládání slouží intuitivní 5,8cm dotykové obrazovky, které usnadňují zejména zpracování velkého objemu dokumentů. Vestavěný software Photo Fix pomohl dosáhnout výrazného zlepšení kvality fotografií už na úrovni hardwaru.

S tiskárnami HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 budete při tisku skutečně mobilní. Nastavení Wi-Fi připojení zabere méně než minutu, dvoupásmový adaptér (2,4 a 5 GHz) zaručuje jeho stabilitu a výkon a díky funkci Wi-Fi Direct lze bleskově tisknout přímo z mobilních zařízení, nebo se k tiskárně připojit dokonce i bez přístupu k domácí síti. A pro ještě větší pohodlí se k těmto novým tiskárnám můžete připojit i přes Bluetooth.

“Tiskárny HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 jsme vyvinuli speciálně pro uživatele, kteří potřebují více než jen čas od času tisknout několik stran. Když kopírujete, skenujete a tisknete řadu různých dokumentů a fotografií ve velkém objemu, potřebujete zařízení s co největším množstvím funkcí, které vám práci zefektivní. V moderním světě je stále nezbytnější, abyste mohli tiskárny ovládat nejenom z PC, ale také přímo z mobilních zařízení. Naše nové modely jsou pro tento typ úkolů jako stvořené,” řekl Robert Šárik, produktový manažer HP.

Kromě spousty funkcí zlepšujících mobilitu se HP DeskJet Ink Advantage 5275 i 5075 mohou pochlubit také nízkou cenou a vysokou rychlostí tisku: zvládnou až 10 černobílých a 7 barevných stran ve formátu A4 za minutu. Rychle zpracují i mnohostránkové dokumenty pomocí automatického oboustranného tisku. Aby byla manipulace s nimi ještě pohodlnější, dostaly oba modely vstupní zásobník na 100 listů a výstupní zásobník na 25 listů papíru. HP DeskJet Ink Advantage 5275 má kromě toho také automatický podavač dokumentů a zabudovaný fax.

Zdarma dostupné mobilní aplikace HP poskytnou uživatelům DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 ještě větší pohodlí. S HP Smart mohou například bezdrátově tisknout, kopírovat i skenovat z většiny chytrých telefonů a tabletů s operačními systémy Apple, Android a Windows® a zároveň si rychle a jednoduše objednat nové inkoustové kazety. HP Social Media Snapshots jim zase umožní tisk, úpravu i sdílení fotografií z Facebooku, Instagramu a Flickru přímo na telefonu. A s HP Printbot budou moci tisknout přímo ze svých konverzací v aplikaci Facebook Messenger nebo z paměti svých mobilních zařízení.

Tyto nové barevné tiskárny HP DeskJet Ink Advantage 5275 a 5075 jsou v obchodech v České republice dostupné již nyní.

Více na:

HP DeskJet Ink Advantage 5275 

HP DeskJet Ink Advantage 5075

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *