Naše poslání

Jsme experty na tonery a inkousty do tiskáren. Specializujeme se na prodej HW a příslušenství pro výpočetní techniku. Myslíme a pracujeme jinak. Naší misí je vzdělávat a učit lidi v oblasti komunikační, informační a tiskové technologie. Naším posláním je pomáhat řešit problémy a chránit životní prostředí.

Můj příběh

Jsem Vladimír Křiva a po deseti letech praxe jsem na jaře roku 2001 společně s Peterem Hornem založil obchodní společnost. Petera Horna jsem potkal ve Frankfurtu nad Mohanem v lednu roku 1999 a stal jsem se jeho zákazníkem. Nakupoval jsem u něj inkoustové kazety JETTEC do tiskáren.

Hledání inspirace

V dubnu 1999 jsem poprvé navštívil jeho firmu v Karlsruhe a byl jsem unesen. Všechno tam perfektně fungovalo. „To je ta německá důslednost a smysl pro pořádek“, říkal jsem si. Krásná budova, pěkné kanceláře, čistý a prostorný sklad. „Takovou firmu bych chtěl jednou mít,“  pomyslel jsem si. Ale co naplat, psal se rok 1999 a já jsem rozjížděl nový projekt – kompatibilní inkoustové kazety do tiskáren.

Životní šance

Čas šel dál a já si s německým dodavatelem inkoustových kazet postupně budoval  důvěru.  Zjevně úspěšně, protože v únoru roku 2001 mi Brian Cahill (obchodní ředitel JETTEC) vzkázal, že by se mnou Peter Horn rád založil pobočku v České republice, jako druhou v pořadí po Rakousku. „Wow, tolik štěstí najednou! Kolik takových příležitostí v životě dostaneš?", ptal jsem se sám sebe. Ani minutu jsem neváhal a mé já křičelo: "ANO! Do toho jdu!“ A tak se zrodila myšlenka založit specializovanou obchodní společnost na inkousty a tonery do tiskáren.

Období budování

Tím začalo mé období budování. Založil jsem společnost s ručeným omezeným. Našel prostory k podnikání. Vybudoval jsem obchodní tým …a krok za krokem budoval důvěru zákazníků.

Rady do života

Peter Horn mi dal následující rady do života:

  1. Prodám za milion, ale nevydělám ani cent. Co si o tom myslíš?
  2. Velcí nesežerou malé, ale rychlí pomalé.
  3. Když se konkurence radí, já prodávám.

Během pár let se mi podařilo vybudovat úspěšný obchodní tým, který stabilně podává skvělé výkony. Náš současný tržní podíl na českém trhu se spotřebním materiálem do tiskáren se pohybuje mezi 2 – 3 %.

Jsme tady pro vás, abychom řešili problémy

Rádi nacházíme řešení z oblasti HW a příslušenství pro výpočetní techniku. Jsme experty na inkoustové a tonerové kazety. Umíme najít a dodat jakýkoliv díl do tiskárny díky vybudované specializované síti tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Přidejte se k nám… i pro Vás rádi nalezneme to nejlepší řešení z našeho oboru!

Nemějte strach nás oslovit svou poptávkou!  

S přáním hezkého a úspěšného dne

 

Vladimír Křiva