Partneři

Společnost zabývající se informačními technologiemi, jedna z největších společností ve svém oboru na světě působící téměř ve všech zemích. Známá je především svými tiskárnami, osobními počítači, scannery, kapesními počítači a servery.

Jeden z nejvýznamnějších výrobců tiskáren a multifunkčních zařízení. Společnost přinesla na trh řadu neuvěřitelně rychlých a výkonných produktů, od tiskáren až po faxy, multifunkční přístroje a aplikace.

Přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení. Na český trh dodává černobílé a barevné laserové tiskárny a multifunkční zařízení.

Světový výrobce optických přístrojů a kancelářských zařízení, jako jsou fotoaparáty, tiskárny a kopírky. Firma se dlouhodobě věnuje i otázkám ekologie a ochrany přírody, snižování dopadu na životní prostředí a hlásí se k myšlenkám udržitelného růstu.

Americká nadnárodní společnost působící v oblasti informačních technologií. Zaměřuje se na osobní počítače, servery, datová média, switche a software.

Firma, známá především jako výrobce kopírek a tiskáren.

CLOVER IMAGING GROUP je jedním z předních světových výrobců alternativních tonerů.Vyrábí kvalitní laserové tonery, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Společnost, která je lídrem v oblasti zobrazovacích a tiskových řešení. Vyvíjí a vyrábí tiskové a obrazové zařízení, jako jsou laserové a inkoustové tiskárny a multifunkce.

RICOH se stal hlavním propagátorem víceúčelových kancelářských strojů, které nabízejí zejména úsporu místa, nákladů a jednodušší obsluhu.

Epson je jeden z největších světových výrobců počítačových tiskáren a příslušenství. Vyrábí inkoustové, jehličkové a laserové tiskárny, skenery, stolní počítače, projektory pro obchodní i domácí použití, velkoformátové televize, průmyslové roboty a jejich příslušenství a notebooky.

Světový lídr v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál. Zabývá se vývojem, výrobou, licencováním a podporou široké škály produktů a služeb, které jsou spjaté především s počítači. Microsoft se také výrazně zapojuje do podpory vzdělávání prostřednictvím školení žáků i učitelů v používání informačních technologií při výuce.

Samsung, světová značka s podnikatelskými aktivitami v různých oblastech, které zahrnují nejmodernější technologie, polovodiče, stavitelství výškových budov a závodů, petrochemický průmysl, módu, zdravotnictví, finance, hotely a další oblasti. Firma má kladný vztah k ochraně přírody a životnímu prostředí.

Brother je celosvětovou společností vyrábějící elektroniku.Na českém trhu nabízí ucelený sortiment kancelářských produktů, kde dominantní postavení mají inkoustová multifunkční tiskárny, laserové/LED tiskárny a multifunkční zařízení.

Lenovo je nejrychleji rostoucím výrobcem počítačů na světě. Vyrábí proslulé notebooky ThinkPad, počítače, tablety, monitory a příslušenství.