Vánoční dárek

PREMO dárek

Tento krátký příběh nebude jen o našich hrdinských činech a zázracích na počkání, ale o tom, že i v dnešní době, v období předvánočního shonu, kdy se objevuje stres a nervozita daleko víc než adventní klid a pohoda, můžeme jednat s někým, kdo pomůže.

Náš dlouholetý zákazník si v našem sortimentu vybral a objednal vánoční dárek pro své blízké s dodáním na jeho soukromou adresu. Zádrhel však nastal v okamžiku, kdy byl v den doručení zásilky v zaměstnání a balíček neměl kdo převzít. Můj bojový úkol tedy byl zajistit, aby balíček, který už byl u přepravní služby na autě dodali úplně jinam. Podařilo se mi spojit s centrálou, kde mne paní na callcentru předala kontakt přímo na řidiče. Kontaktovala jsem tedy přímo jeho s prosbou, zda by daný balíček mohl doručit na opačný konec města, když je příjemce zásilky až do půl páté v práci. Velmi se mi omlouval, že to bohužel nemůže, že je to jiná svozová trasa, kterou on nemá přidělenou, ale že tam jezdí kolega, kterého zná a že se s ním domluví. Já jsem si pouze měla zajistit změnu doručení na centrále přepravní společnosti. Přistoupila jsem tedy k plánu „B“ zavolat na centrálu a tam domluvit u tohoto daného balíčku stažení zpět na depo, změnu dodací adresy a zaslání místo domů do zaměstnání. Vše bylo domluveno, byť za cenu dodání až o den později.

Jaké pak bylo překvapení, když mi zákazník řekl, že balíček dostal ještě týž den….on byl totiž pan řidič, se kterým jsem prvně mluvila, tak ochotný, že se na domácí adresu zákazníka ten den v podvečerních hodinách vydal ještě jednou, aby ho zastihl a balíček předal.

Takže i když teď v tom frmolu před koncem roku není dne, kdy bych na přepravní službu nebrblala, protože se nějaký balíček zatoulá, pozdrží, nebo se k nim na centrálu nedá dovolat…je možné narazit na někoho, kdo tu práci bere vážně, ví jak je pro příjemce zásilky daný balíček důležitý a pro jeho dodání udělá maximum.

Autor: Michaela Dvořáčková, dvorackova@premocz.eu

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *