Zboží rychle? Pro nás hračka…

premo-hpV pondělí, při cestě domů z práce mě kontaktoval zákazník s prosbou „ nabídnout, potvrdit, objednat a především rychle dodat“ jednu z multifunkčních tiskáren. Byl to jeden z mála případů, kdy „ včera bylo pozdě“, protože se jedná se o zařízení pro generálního ředitele společnosti.

Obecně nebývá problém domluvit s distribucí, aby nám objednávku poslal přímo na danou adresu zákazníka, tím ušetříme jeden den pohybu přes náš sklad.

Na telefon jsem zkusil dostupnost u distributora a ten mi nahlásil „sklad 0“ a dodání nejdříve za týden. Tohle se opakovalo ještě asi dvakrát, až mi nakonec jeden dodavatel potvrdil, že zařízení má a je schopný ho s potvrzenou objednávkou ještě v pondělí odeslat na konkrétní adresu.

Zákazník s tím samozřejmě souhlasil, objednávku mi potvrdil a já ji předal na distribuci, aby se zařízení ihned expedovalo.

I přesto, že je předvánoční čas, kdy přepravci nezvládají řešit většinu zakázek v běžných termínech a standartní řešení zásilek je 1-7 dní, tiskárna se podařila na druhý den doručit tam, kam jsme potřebovali a přesně 20 hodin od zadání tohoto požadavku, byla zapojena a tiskla.

Autor: Vít Slezák, slezak@premocz.eu, 777 595 466

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *